Pirkimo-pardavimo taisyklės

2023 m. balandžio 17 d.

Vilnius

Šios E. parduotuvės taisyklės yra neatskiriama nuotolinės sutarties, kurią šalys sudarė užsakymo, kurį Klientas pateikė mūsų elektroninėje parduotuvėje www.valgomiindai.lt, pagrindu. Šiose E. parduotuvės taisyklėse išdėstytos prievolės yra privalomos. Šių E. parduotuvės taisyklių pažeidimas gali būti laikomas pagrindu nutraukti nuotolinę sutartį. Sutartis galioja neribotai.

Pateikdamas užsakymą Klientas patvirtina, kad E. parduotuvės taisykles perskaitė, suprato ir su jomis sutinka. 

1. SĄVOKŲ APIBRĖŽTYS

Www.valgomiindai.lt  – tai elektroninė parduotuvė, kurios savininkė Ariana Preibienė, vykdanti individualią veiklą (nuolatinio Lietuvos gyventojo individualios veiklos vykdymo pažyma Nr. 1209206) siūlo ir parduoda prekes pagal šias E. parduotuvės taisykles.

Klientas

1. Ne jaunesnis kaip 18 metų amžiaus fizinis asmuo, kuris el. parduotuvėje užsako prekes. 

2. Juridinis asmuo, kuris el. parduotuvėje užsako prekes.

Pristatymas – tai Kliento užsakytų prekių pristatymas Kliento užsakyme nurodytu adresu.

2. REGISTRACIJA

Klientas gali naudotis el parduotuvės paslaugomis ir savo užsakymą pateikti kaip:

1. Registruotas naudotojas:

Klientas privalo susikurti Kliento paskyrą naudodamas el. paštą arba telefono numerį ir slaptažodį. Jei Klientas pasirenka, kad užsakymas būtų pristatytas konkrečiu adresu, šis adresas turi būti išsaugotas Kliento paskyroje, kad jį būtų galima naudoti būsimiems užsakymams; norint sukurti Kliento paskyrą, būtina pateikti papildomą informaciją, pavyzdžiui, vardą, pavardę, kontaktinius duomenis, bei pažymėti komunikacijos nustatymus.

2. Svečias: prieš pateikdamas užsakymą, Klientas privalo pateikti tokią informaciją: vardą, pavardę, kontaktinius duomenis ir adresą, jei Klientas pasirenka pristatymą nurodytu adresu.

3. Registruotas juridinio asmens paskyros naudotojas: Klientas, kuris yra juridinis asmuo, privalo susikurti Kliento paskyrą naudodamas el. paštą arba telefono numerį ir slaptažodį. Jei Klientas pasirenka, kad užsakymas būtų pristatytas konkrečiu adresu, šis adresas turi būti išsaugotas Kliento paskyroje, kad jį būtų galima naudoti būsimiems užsakymams;

norint sukurti juridinio asmens paskyrą, būtina pateikti papildomą informaciją, pavyzdžiui, įmonės atstovo vardą ir pavardę, įmonės pavadinimą, įmonės kodą, PVM mokėtojo numerį (pasirinktinai), kontaktinius duomenis, slaptažodį, bei pažymėti komunikacijos nustatymus;

Klientas atsako už tai, kad būtų pateikta tiksli ir teisinga informacija. Po registracijos visa atsakomybė už tai, kad Kliento slaptažodis nebūtų atskleistas trečiosioms šalims, tenka Klientui. Už visus veiksmus, kurie buvo įvykdyti naudojantis Kliento paskyra, visa atsakomybė tenka pačiam Klientui, nebent būtų įrodyta, kad Kliento paskyra kitas asmuo pasinaudojo ne dėl Kliento kaltės. Jei Kliento paskyra naudojasi kitas asmuo, www.valgomiindai.lt laikys, kad ja naudojasi Klientas. Praradęs prisijungimo prie Kliento paskyros duomenis, Klientas privalo apie tai pranešti www.valgomiindai.lt, paskambindamas el. parduotuvės portale nurodytu telefonu arba nusiųsdamas pranešimą el. parduotuvės portale nurodytu el. pašto adresu.

Pranešimai apie užsakymo įvykdymą ir paskyros užregistravimą (pavyzdžiui, apie užsakymo patvirtinimą, paskyros registracijos patvirtinimą, sąskaitą-faktūrą, užsakymo atšaukimą) Klientui bus siunčiami ir tuo atveju, jei paskyros nustatymuose Klientas pasirinko, kad nepageidauja gauti pranešimų, nes pirmiau minėti pranešimai yra būtini, siekiant įvykdyti užsakymus ir pranešti Klientui apie užsakymo statusą.

Klientų asmens duomenys bus naudojami tam, kad būtų galima nustatyti Kliento ir prekių gavėjo tapatybę, pateikti ir pristatyti užsakymą, parengti sąskaitą-faktūrą, grąžinti sumokėtus pinigus už grąžintas prekes ir permokėtą sumą, administruoti finansines bei kitas iš šių el. parduotuvės taisyklių ir nuotolinės sutarties kylančias prievoles bei užtikrinti kitas www.valgomiindai.lt  suteiktas paslaugas.

3. KAINOS, MOKĖJIMAI, AKCIJOS IR PRISTATYMO MOKESTIS

Prekių kainos www.valgomiindai.lt e. parduotuvėje yra nurodytos eurais (EUR). Visos kainos yra pateikiamos su pridėtinės vertės mokesčiu. Į bendrą kainą gali būti įtraukti pristatymo mokesčiai. Bankų mokesčiai gali būti taikomi priklausomai nuo banko, kurio paslaugomis naudojasi Klientas.

Jei visa užsakymo suma yra 49,99 EUR arba mažesnė, papildomai prie užsakymo kainos Klientas turės sumokėti pristatymo į pasirinktą paštomatą mokestį, kuris priklauso nuo pasirinkto paštomato ar už kurjerio paslaugas. Pristatymo mokestis netaikomas, jei visa užsakymo suma yra didesnė kaip 50 EUR.

Už suformuotą užsakymą Klientas gali sumokėti naudodamasis internetine bankininkyste. Sumokėti už prekes būtina iki prekių gavimo.

Www.valgomiindai.lt internetinėje parduotuvėje naudojamos ir klientams suteikiamos nuolaidos (nuolaidų kodai). Vieno užsakymo metu klientas gali pasinaudoti viena turima nuolaida. Nuolaidų kodai turi ribotą galiojimo terminą, El.parduotuvė pasilieka teisę nepratęsti nuolaidų galiojimo laiko. 

4. JŪSŲ UŽSAKYMO PRODUKTŲ SURINKIMAS IR UŽSAKYMO PRISTATYMAS

Www.valgomiindai.lt  deda visas pastangas, kad kiekvienas užsakymas būtų visiškai įvykdytas. Tačiau www.valgomiindai.lt  negarantuoja, kad pristatytame užsakyme bus tiksliai tokie produktai, kurie buvo užsakyti internetu, nes tuo metu, kai yra formuojamas užsakymas, internetinės parduotuvės sandėlyje tam tikrų produktų gali ir nebūti.

Gali būti, kad užsakytus produktus teks pakeisti kitais, prieš tai susisiekiant ir suderinant su klientu, kad šis sutinka, jog prekės būtų pakeistos kitomis. Jei klientas nesutinka, o užsakytų prekių nėra, www.valgomiindai.lt  grąžina sumokėtus kliento pinigus nepadengdamas jokių kitų papildomų su užsakymų susijusių išlaidų (pvz. kliento laikas). Skirtumo suma bus grąžinta per 3 darbo dienas, tačiau gali praeiti dar kelios darbo dienos, kol suma bus matoma Kliento sąskaitoje.

Pristatymas bus vykdomas tuo adresu, kurį Klientas nurodė pateikdamas užsakymą. Kliento užsakymą www.valgomiindai.lt  pristatys nurodytu adresu.

Tais atvejais, kai užsakymas yra įmonės adresu, www.valgomiindai.lt gali užsakymą pristatyti į įmonės pastato pirmąjį aukštą, kuriame yra pagrindinis įėjimas, tačiau, deja, www.valgomiindai.lt  negali užsakymo pristatyti į Kliento darbo vietą. 

Tais atvejais, jei www.valgomiindai.lt turi grąžinti užsakymą, ir jei kurjeris mėgino užsakymą pristatyti Kliento nurodytu laiku, Klientui gali būti pritaikytas papildomas mokestis.

Nors www.valgomiindai.lt  deda visas pastangas užtikrinti, kad Kliento užsakymas būtų pristatytas nurodytu laiku, www.valgomiindai.lt neprisiima jokios atsakomybės už tai, kad buvo iš dalies arba visiškai nukrypta nuo pristatymo laiko, jei toks nukrypimas atsirado dėl Kliento kaltės ar kitų neišvengiamų aplinkybių.

Www.valgomiindai.lt įsipareigoja prekes, esančias sandėlyje išsiųsti per 1-3 darbo dienas. Toliau pristatymo terminas priklausys nuo pasiriktos kurjerių tarnybos pristatymo greičio. Už siuntų vėlavimą dėl kurjerių kaltės, www.valgomiindai.lt neatsako.

Valgomų šaukštelių ir lazdelių, kurių nėra sandėlyje ir kuriuos reikia užsakyti iš gamintojo, prekių pristatymo terminas 7-12 darbo dienų. Www.valgomiindai.lt visada stengiasi prekes užsakyti iš gamintojo ir pristatyti Klientui kuo greičiau.

 Valgomų kavos puodelių, kurių nėra sandėlyje ir kuriuos reikės užsakyti iš gamintojo, prekių pristatymo terminas iki 1 mėnesio. Esant dideliam užsakymui (paletėms) ar individualiam užsakymui, kurio gaminimui reikės suderinti ir rinkodarinius klausimus (pvz. valgomų kavos puodelių pakuotė su Jūsų firminiu ženklu), užsakymo vykdymo terminas derinamas individualiai.

5. CUPFEE PREKINIO ŽENKLO NAUDOJIMAS

CUPFFEE logotipas (-ai) ant puodelio laikiklio / rankovių pakuotės / mažmeninės prekybos dėžutės / dėžutės, kurioje produktas buvo pagamintas neslepiami/nekeičiami/pašalinami be raštiško CUPFFEE sutikimo;
PIRKĖJAS negali perpakuoti ir keisti PREKĖS (įskaitant lipdukų, etikečių pridėjimą/pašalinimą be CUPFFEE raštiško sutikimo.

Cupffee puodelius su savo logotipu gali užsisakyti HoReCa (viešbučiai, restoranai, kavinės) klientai. Minimalus užsakymas su savo logotipu- viena paletė.

6. KOKYBĖS GARANTIJA IR CIVILINĖ ATSAKOMYBĖ

Www.valgomiindai.lt  visuomet stengiasi, kad produktai būtų pakuojami bei transportuojami saugiai. Tačiau nuomonė dėl pakankamos produkto kokybės yra subjektyvus dalykas, todėl www.valgomiindai.lt neprisiima atsakomybės ir negarantuoja, kad tie produktai visuomet atitiks Kliento lūkesčius. Jei Kliento netenkina produkto kokybė, priimdamas pristatytą užsakymą Klientas gali grąžinti konkretų produktą ir atgauti už jį sumokėtą visą pinigų sumą.

Dėl įvairių įrenginių, kurie naudojami užsakant produktus, techninių charakteristikų ar kitų pagrįstai tikėtinų skirtumų www.valgomiindai.lt el. parduotuvės portale rodomi produktai gali būti šiek tiek kitokio dydžio, formos ir spalvos, negu gautieji produktai.

Visų produktų, kuriuos galima įsigyti www.valgomiindai.lt el. parduotuvėje, charakteristikos yra nurodytos produkto aprašyme, kuris pridedamas prie kiekvieno produkto.

7. TEISĖ ATSISAKYTI IR TEISĖ NEPRIIMTI UŽSAKYMO

Klientas turi teisę vienašališkai pasinaudoti teise atsisakyti užsakymo per 14 dienų nuo užsakymo gavimo dienos. Apie užsakymo atsisakymą būtina nedelsiant informuoti www.valgomiindai.lt. Teise atsisakyti užsakymo galima pasinaudoti vadovaujantis įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatomis, šiomis E. parduotuvės taisyklėmis ir kitomis galiojančiomis www.valgomiindai.lt išleistomis sąlygomis. Tiesiogines tokių užsakymų grąžinimo išlaidas sumoka Klientas.

Jei Klientas pageidauja grąžinti greitai gendančius produktus, juos galima grąžinti per tinkamumo vartoti terminą. 

Klientas turi teisę užsakytas prekes grąžinti per 14 dienų, apie tai įspėjęs www.valgomiindai.lt el. parduotuvėje nurodytu el. paštu. Tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas sumoka Klientas.  

Klientas supranta, kad užsakoma prekė yra labai jautri transportavimui. Tad galimi nedideli (iki 15 proc.) sugadintų produktų atvejai už kuriuos www.valgomiindai.lt neprisiima atsakomybės.

Jei gavęs užsakymą Klientas nustato, kad užsakyme yra daugiau nei 15 proc. sugadintų ir (arba) prastos kokybės prekių, Klientas turi kreiptis el. parduotuvėje nurodytu el. paštu. Rekomenduojama pateikti sugadinto produkto nuotrauką. Www.valgomiindai.lt pasirūpins, kad pinigai būtų grąžinti į tą pačią sąskaitą, kuri buvo naudota pateikiant užsakymą. Www.valgomiindai.lt pasilieka teisę paprašyti, kad sugadintą produktą Klientas grąžintų į parduotuvę.

 Www.valgomiindai.lt neprisiima atsakomybės už dėl netinkamų laikymo sąlygų sugadintas prekes.

8. UŽSAKYMO ATŠAUKIMAS

Esant rimtoms aplinkybėms, www.valgomiindai.lt gali visiškai arba iš dalies laikinai sustabdyti www.valgomiindai.lt el. parduotuvės portalo funkcionavimą, apie tai iš anksto neįspėjusi Kliento. Tokiais atvejais pinigus, kurie buvo sumokėti už nepristatytus užsakymus, www.valgomiindai.lt grąžins per 10 darbo dienų.

Www.valgomiindai.lt pasilieka teisę atsisakyti priimti ir (arba) vykdyti užsakymą dėl kitų priežasčių apie tai elektroniniu būdu informavusi Klientą, www.valgomiindai.lt pasilieka teisę nepaaiškinti klientui, kodėl užsakymas nebus įvykdytas.

Klientas turi teisę atšaukti užsakymą, kol jis nėra pradėtas vykdyti. Kai užsakymas yra pradėtas vykdyti (prekės užsakomos pas gamintoją), atšaukti užsakymo galimybės nėra. Jei Klientas nori atšaukti užsakymą kol jis dar nėra pradėtas vykdyti,  Klientas turi kreiptis el parduotuvėje nurodytu el paštu ir paprašyti, kad užsakymas būtų atšauktas. Sumokėta suma Klientui grąžinama tuo pačiu mokėjimo metodu, kuris buvo naudotas sumokant už pateiktą užsakymą.

9. KLIENTŲ APTARNAVIMAS

Jei kiltų klausimų dėl apsipirkimo www.valgomiindai.lt el. parduotuvėje, skatiname Jus kreiptis telefono numeriu +370 619 31624, arba rašyti el. paštu info@valgomiindai.lt.

10. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS IR GINČŲ SPRENDIMO TVARKA

Tuo atveju, jei www.valgomiindai.lt pažeistų šias E. parduotuvės taisykles, www.valgomiindai.lt  bus atsakinga tik už tiesiogiai dėl to pažeidimo Kliento patirtus nuostolius.

Www.valgomiindai.lt  gali vienašališkai pakeisti šias E. parduotuvės taisykles arba nutraukti visos www.valgomiindai.lt E. parduotuvės arba jos dalies veiklą. Apie  www.valgomiindai.lt  E. parduotuvės pakeitimus ar jos veiklos nutraukimą www.valgomiindai.lt  praneš paskelbdama pranešimą www.valgomiindai.lt  E. parduotuvės portale ir (arba) mobiliojoje programėlėje ir (arba) nusiųsdama pranešimą el. paštu kiekvienam klientui. Tokiame pranešime www.valgomiindai.lt  paprašys, kad Klientas susipažintų su pakeitimais.

Www.valgomiindai.lt  e. parduotuvė pasilieka teisę apriboti Kliento galimybę naudotis www.valgomiindai.lt  e. parduotuvės paslaugomis arba panaikinti Kliento registraciją apie tai atskirai neįspėjusi, jei Klientas bando pakenkti stabilumui ir saugumui tokiomis priemonėmis, už kurias pagal galiojančius įstatymus asmuo yra traukiamas baudžiamojon atsakomybėn.

Šios E. parduotuvės taisyklės parengtos ir joms taikomi Lietuvos Respublikos įstatymai ir kiti teisės aktai. Visi ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos teismuose.

Jei teismas ar kita kompetentinga institucija yra tos nuomonės, kad kuri nors šių E. parduotuvės taisyklių nuostata neatitinka įstatymų, yra neteisinga arba netinkama, toks sprendimas nepaveikia likusių E. parduotuvės taisyklių nuostatų, kurios yra galiojančios ir visiškai taikytinos pagal įstatymus ir kitus teisės aktus, galiojimo.

11. DUOMENŲ TVARKYMAS IR APSAUGA

Kliento asmens duomenys bus naudojami tam, kad būtų galima nustatyti Kliento tapatybę ir atsiimti užsakymą, pateikti ir pristatyti užsakymus, parengti apskaitos dokumentus, įskaitant sąskaitas-faktūras, grąžinti permokėtas pinigų sumas ir grąžinti pinigus už grąžintus produktus, administruoti finansines ir kitas prievoles, kylančias iš šių E. parduotuvės taisyklių ir šios nuotolinės sutarties, bei naudotis www.valgomiindai.lt  E. parduotuvės siūlomomis paslaugomis. Išsamesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama Privatumo apsaugos politikoje.

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę